Bakım - Temizlik

Advanced Duplicate Cleane‪r‬ 1.3 Mac


Hakkında

Advanced Duplicate Cleaner, yinelenen ve benzer dosyaları belirlemek ve kaldırmak için akıllı ve akıllı bir araçtır. Yinelenen ve benzer dosyalar, fotoğraflar, videolar, müzikler, uygulamalar vb. için tüm Mac’inizi tarar. Bir tarama gerçekleştirmek için önerilen konumlardan birini seçebilir veya istediğiniz bir klasörü ekleyebilirsiniz. Dosya biçimi ne olursa olsun, Advanced Duplicate Cleaner bunları kopya ve benzer olarak doğru bir şekilde bulur ve sınıflandırır. Kopyalarla uğraşmaktan korkan kişiler için Advanced Duplicate Cleaner sizin için doğru araçtır.

Özellikleri

  • Hiçbir şey kalıcı olarak silinmez – Advanced Duplicate Cleaner, kopyaları Çöp Kutusuna/Bin’e taşır. Bu, gerekirse onları kurtarabileceğiniz anlamına gelir.
  • Kullanımı kolay – kullanıcıların bu yinelenen kaldırma uygulaması hakkında sevdiği şey budur. Advanced Duplicate Cleaner’ı kullanmak tıpkı ABC’ye benzer.
  • Akıllı algılama – yinelenen ve benzer görüntüleri manuel olarak bulmak kolay değildir. Ancak Advanced Duplicate Cleaner ile bir esinti haline gelir. Uygulama, yer kaplayan kopyaları ve benzer dosyaları akıllıca bulur
  • Spots and Scraps kopyaları, benzer uygulamalar, fotoğraflar – onu piyasadaki diğer yinelenen temizleyici ve temizleyici uygulamalardan ayıran özelliği budur Doğru tarama sonuçları – yinelenen ve benzer dosyaları algılamak için gelişmiş bir tarama motoru kullanır
  • Basit kullanıcı arayüzü – kullanmak için eğitim gerekmez.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.