Anasayfa » AICopy Mac – Docs, Article Creator v2.9.2 Mac
PDF - Belge

AICopy Mac – Docs, Article Creator v2.9.2 Mac


Hakkında

Daha Hızlı, Daha Taze, Daha İyi Kopyalama Araçları!Daha İyi Yapay Zeka Oluşturma, Deneme, Özet ve Metin Yazarlığı aracı. İster e-posta, deneme veya sosyal medya gönderileri yazıyor olun, AICopy'nin başka sözcüklerle ifade etme aracı arkanızda.
Özellikleri

– Orijinali tanıtın ve 2 dakika içinde tek tıklamayla akıllı orijinal metin oluşturun – %100 güvenli ve güvenli – Metni kopyalayın / yapıştırın, içe aktarılan metni tanımlamak için bağlantı ve gerçek zamanlı olarak intihal kontrol edin – Yapay olarak desteklenen bir eş anlamlılar sözlüğü sağlayın metnin olumlu ve olumsuz duygusal faktörlerini analiz etmek için zeka – Özet araçları metnin önemli noktalarını özetler ve **AI**'nın araştırma makalelerini, haber makalelerini ve uzun e-postaları filtrelemenize yardımcı olmasına izin verir AICopy ile neler yaratabilirsiniz? – Blog yazısı – Üniversite Tezi – SEO makaleleri – basın bülteni – Haber makaleleri – Ürün açıklaması AICopy kimler için uygundur? – Yaratıcı yazar: Tek bir tıklamayla benzersiz makaleler yazmak için **AI metin yazarlığı araçlarını** kullanın – Üniversite Öğrencileri: Birkaç saniye içinde Üniversite makaleleri ve yüksek kaliteli makaleler oluşturun – SEO Yöneticisi: makale yazma hizmeti, gereksinimleri karşılamak için gerçek insanlaştırılmış içerik oluşturabilir. Arama motorlarının ihtiyaçları – Muhabir: okuyucularınızı etkileyin ve otomatik olarak hikayenizin ilk taslağını oluşturun – Blogger: kişisel AI blog gönderi oluşturucunuz herhangi bir pazar segmenti için mükemmel içerik oluşturabilir – Pazarlama uzmanı: içerik pazarlama görevlerinizi otomatikleştirmek için AI metin yazarlığı yazılımını kullanın Neden AICopy'yi seçmelisiniz? – **AI metin yazarlığı platformumuz** nasıl çalışır? Pazarlama metin yazarlığı asistanı, yılda 3 milyar değerinde Reklam Metin Yazarlığı eğitimi aldı. Şimdiye kadar, Çin'de pratik mücadele yaşamış tek akıllı metin yazarlığı platformudur. – Sizin için büyük ölçekli bir pazarlama kopyası oluşturabilir Pazarlamacılar olarak iletişim kanallarımızı optimize etmeye çalışıyoruz. Metin genellikle en iyi başlangıç ​​noktasıdır, ancak aynı zamanda çok zaman alıcıdır. Anyword, daha fazlasını yapabilmeniz ve devam edebilmeniz için büyük ölçekte birden çok pazarlama kopyası varyantı oluşturarak iş akışını hızlandırır. – Sizin için etkili **AI metin yazarlığı** üretebilir Daha fazla trafik ve dönüşüm elde etmek için dünyanın en doğru AI metin yazarlığı tahmin modelini kullanın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.