Araçlar- Çeşitli

Alfred 4 Powerpack 4.6.4 (1291) Mac


Hakkında

Alfred, hızlı tuşlar, anahtar kelimeler, metin genişletme ve daha fazlası ile verimliliğini artıran Mac OS X için ödüllü bir uygulamadır. Mac’inizi ve web’inizi arayın ve Mac’inizi kontrol etmek için özel eylemlerle daha üretken olun.

Mac’inizde veya web’de uygulamaları başlatın ve dosyaları arayın ve gezinin . Alfred, Mac’inizi nasıl kullandığınızı keşfeder ve sonuçları önceliklendirir. Kısayol tuşlarını, anahtar kelimeleri kullanarak ve Mac’inizi ve etkinlik geçmişinizi nasıl aramak istediğinizi özelleştirerek sayısız saati kaydedin.

Daha az yaz, daha fazlasını söyleyin
Tarihin ve pano parçalarının özellikleri ile Alfred, aynı URL’yi veya cevapları tekrar tekrar yazmanıza gerek yok. Daha önce kopyaladığınız tüm metin, resim veya dosyaları bulmak için pano geçmişini kullanın ve tekrar yapıştırın.

Uzatın ve otomatikleştirin
Alfred’in Powerpack’i ile, görevleri daha verimli bir şekilde gerçekleştirmek ve tekrarlayan manuel görevleri azaltmak için son derece güçlü iş akışları kullanın. Kendi iş akışlarınızı oluşturmak için kısayollar bağlantıları, anahtar kelimeler ve eylemler; İş akışı oluşturmak için tek bir kod satırı yazmanıza gerek yoktur. Yaratıcı topluluğumuzun paylaştığı binlerce iş akışı.

Müziğinizi kontrol edin
Patron sizsiniz. Mac’inizi OS X. Alfred Act ile derin entegrasyonu kullanarak hızlıca kontrol edip, dosyalara ulaşın, müzik çalarınızı kontrol edin ve sistem komutlarını gönderin. Gününüze biraz eğlence katın; İPhone’unuzu veya iPad’inizi Mac’iniz için iOS için Alfred Remote ile bir komut merkezine dönüştürün.

ve dahası…

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.