Anasayfa » Antivirus Cyber Byte Pro 3.7.1 Mac
Antivirüs - Güvenlik

Antivirus Cyber Byte Pro 3.7.1 Mac


Hakkında

Antivirus Cyber ​​Byte Pro 3.7.1 Mac'in genellikle güvenli ve emniyetli olduğu kabul edilir ve Mac'lerin PC'lerden daha güvenli olarak kabul edilmesinin birçok nedeni vardır, ancak Mac'lerin tamamen kaçınmayı başaramadığı birçok risk vardır.
CyberByte ™ 'de, güvenlik danışmanlığı uzmanlığımızın yanı sıra, kötü amaçlı yazılımın gelişimini inceliyoruz ve Mac kötü amaçlı yazılımında% 120 artış olduğunu gözlemledik. Bu, Mac için antivirüs olan CyberByte ™ Antivirüs ve İnternet Güvenliği'ni geliştirmemizin nedenidir. Bu ürünün temel amacı, geniş bir bilgisayar bilgisine sahip olsalar da olmasalar bile ev kullanıcıları tarafından kullanılabilmesidir.
Özellikleri

- Sizi her tür tehditten korur - CyberByte ™ özel bir kötü amaçlı yazılım algılama motoruna sahiptir - Piyasadaki en hızlı tarama süreleri - Arka plandan etkin canlı koruma - OPSWAT tarafından Sertifikalı Tehdit Dedektörü
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

169 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.