Anasayfa » Password Repository 4.2.1 Mac
Antivirüs - Güvenlik

Password Repository 4.2.1 Mac


Hakkında

Password Repository, macOS ve iOS'ta tüm parolalarınızı ve ilgili tüm verileri güvenli bir şekilde saklayan bir parola yöneticisidir.
Özellikleri

Kolay ve Güçlü - Belge tabanlı, farklı parolalar ile sınırsız belge oluşturmanıza olanak tanır. - Oluşturduğunuz herhangi bir belge, AES-256 şifreleme algoritması aracılığıyla bir 'Ana Parola' ile korunur ve şifrelenir. - iOS için benzer sürümle uyumludur. - Bir Doküman basit bir düzene sahiptir ve solda kayıtların bir listesi ve sağda seçilen kaydın bir detayı ile bir 'Ana ve Detay' arayüzüne dayanır. - Ana tablo ihtiyaç duyduğunuzda özelleştirilebilir - Verilerinizin daha iyi işlenmesi için parolalar bir ad ve benzersiz bir renkle kategoriler halinde düzenlenebilir. - Arama kategorileri ve yazarken canlı içeriği filtreleyen her zaman mevcut arama alanı sayesinde kolay erişim - Bağlantı gerekmez. İCloud'a dayalı değil
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.