Anasayfa » Autodesk Alias ​​AutoStudio 2018.1 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Alias ​​AutoStudio 2018.1 Mac OS X


Hakkında

Endüstriyel tasarım yazılımı Alias®, eskiz araçları, modelleme konseptleri, ekran yüzeyi ve endüstriyel tasarım ve otomotiv ürünleri sunmaktadır.
Özellikleri

Alias ​​konsepti  Kavramsal tasarım otomotiv Eskizleri, modelleme ve görselleştirme kavramlarını daha hızlı sağlar. Alias ​​konsept  Tasarımı ve otomotiv stili: Tüketici ve otomotiv tasarımları için konsept modelleri Sınıf A yüzeyleri. Alias ​​Yüzey  Tasarımı ve otomotiv stili: Konsept modelleme, analiz ve görselleştirme tekniği yüzeyini gerçekleştirin. Alias ​​design  Tüketiciler için: Konseptden nihai yüzeylere kadar 3D ürün tasarımları geliştirin ve iletişim kurun. SpeedForm Alias  Otomotiv Modelleme Hızlı Modeller: 2D şemaları ve 3D eğrileri tasarım kavramlarını dönüştürür.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.97 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.