Anasayfa » AVAide Video Converter for Mac 1.2.20
Dönüştürücü

AVAide Video Converter for Mac 1.2.20


Hakkında

En iyi video formatı dönüştürücülerinden biri olan AVAide Video Converter, videolarınızın formatını MP4, WMV, VOB, MOV, 3GP, H.264/MPEG-4, GIF dahil olmak üzere herhangi bir formata değiştirmek için kolay bir çözüm sunar. MP3, iPhone, Samsung, Apple TV, vb. AVI gibi video dosyalarını MP4'e dönüştürmek için mükemmel bir HD video dönüştürücü olmanın yanı sıra. MKV'yi MP3'e, AAC'yi FLAC'a vb. dönüştürmeniz gerekirse, videodan sese dönüştürücü veya hatta ses dönüştürücü olarak da kullanılabilir. toplu dosyaları aynı anda dönüştürürken bile 30 kat daha hızlı işlem hızının keyfini çıkarın.
Özellikleri

Video, ses ve DVD'yi kalite kaybı olmadan dönüştürmek için en kapsamlı medya dönüştürücü. – Önceden ayarlanmış cihaz profilleri dahil olmak üzere video/ses/DVD'yi 300'den fazla formata dönüştürün. – 1080p/4K/5K/8K video çıkışı sağlar ve video kalitesine zarar vermez. – Hızlandırma teknolojisiyle dönüşümü hızlandırın, 30 kat daha hızlı. - İlgi çekici içerik oluşturmak için yerleşik film yapımcısı ve video kolajı oluşturucu. – Video klipleri düzenleyin, döndürün, kırpın, kırpın, bölün, birleştirin, geliştirin ve sıkıştırın. – GIF yapmak, ID3 bilgilerini düzenlemek ve 3D filmler oluşturmak için bir dizi araç sunun.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

128 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.