Dönüştürücü

Viwizard Audible Converter 3.1.0 Mac


Hakkında

Audible kullanıcılarının Audible sesli kitapları indirmeleri ve korumalı AA, AAX sesli kitaplarını kayıpsız ses, MP3, M4A, M4B, AAC, FLAC, WAV vb. dahil evrensel formatlara 100 kata kadar süper daha hızlı dönüştürmeleri için özel olarak geliştirilmiş akıllı bir sesli kitap çözümü hız.

Dönüştürmenin çalışması için diğer ekstra uygulamaların yüklenmesini ve Audible hesabını yetkilendirmeyi gerektiren geleneksel sesli kitap dönüştürücünün aksine, ViWizard Audible Audiobook Converter, herhangi bir ekstra donanım veya yazılım olmadan temiz bir kurulum sunar. Yenilikçi bir teknoloji uygulayarak, bu sesli kitap dönüştürücü tek başına çalışabilir ve Audible hesabınızı unutmuş olsanız bile tüm Audible AA, AAX sesli kitaplarını tamamen indirebilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.