Anasayfa » Blue Cat Audio Blue Cats PatchWork v2.42 MacOS
Ses Düzenleme

Blue Cat Audio Blue Cats PatchWork v2.42 MacOS


Hakkında

Blue Cat Audio Blue Cats PatchWork 2.42, herhangi bir Dijital Ses İş İstasyonunda (DAW) 64 VST, VST3, Ses Birimi veya yerleşik eklentileri bir örnekte barındırabilen evrensel bir eklenti patchbay'ıdır.
Etkileri seri olarak zincirlemek veya bağımsız olarak etkinleştirilebilen 8'e kadar paralel zincir oluşturmak mümkündür. Bu, eklenti içinde en sevdiğiniz efektleri veya enstrüman yapılandırmalarını, birden fazla veriyoluna ihtiyaç duymadan oluşturmanıza olanak tanır. Bu yapılandırmalar ön ayar olarak kaydedilebilir ve anında geri çağrılabilir veya herhangi bir eklenti biçimi kullanılarak birden fazla DAW ile paylaşılabilir (aşağıdaki tam liste). Kendi eklenti zincirlerinize renk eklemek için dahili ses efektlerini kullanın. İsme rağmen, kabloları veya kabloları unutabilirsiniz: eklenti yönlendirmesini yapılandırmak, rafın matrisine bir satır veya sütun eklemek veya çıkarmak kadar basittir. Tüm eklentiler, eklentinin sunduğu sanal MIDI bağlantı noktalarını kullanarak birbirleriyle veya ana bilgisayar uygulamasıyla da iletişim kurabilir. Her bir eklenti yuvası için, gecikme telafisi, önayar yönetimi, geri alma / yineleme entegrasyonu, ses i / o seçimi ve bireysel eklenti baypas, optimum çalışma için dahildir. Eklenti aynı zamanda her eklenti için pencerenin konumunu depolar, böylece düzen oturumunuzla geri yüklenir veya ön ayarlarla kaydedilir. Ayrıca, alt eklentiler Blue Cat'in PatchWork parametreleri eşleme yetenekleri kullanılarak harici kontrol yüzeyleriyle otomatikleştirilebilir veya kontrol edilebilir. Bu ürün ses eklentisi (efekt veya sanal enstrüman) ve bağımsız uygulama olarak mevcuttur, böylece 16 adede kadar ses kanalı ile tek başına kullanılabilir veya en sevdiğiniz DAW'daki herhangi bir parçaya eklenebilir. Yan zincir ve aux kanalları da dahil olmak üzere takılan eklentilere gönderilen sinyali izlemek için giriş ve çıkış seviyesi ölçerler de mevcuttur.
Özellikleri

Yapılandırılabilir VST, VST3 veya Ses Ünitesi eklenti rafı: 64 adede kadar üçüncü taraf eklentiyi veya seri veya paralel enstrümanları barındırır. 29 dahili efekt: Yankı, EQ, filtreler, perde ve frekans kaydırıcı, gecikmeler, modülasyon efektleri, kompresör, kapı, bit kırıcı, dalga şekillendirici ve daha fazlası. Efekt, sanal enstrüman veya bağımsız uygulama olarak kullanılabilir. Kendi efekt zincirlerinizi oluşturun: eklentileri seri olarak zincirlemek için 8 adede kadar “ön” ve “post” eklenti yuvası. Paralel işlem kolaylaştı: faz çevirme, solo ve kazanç kontrolleri ile 8 paralel eklenti zinciri. 8 adede kadar sanal enstrümanı paralel olarak barındırın ve bunları eklentinin içinde karıştırın. Global Kuru / Islak kontrol (“Mix”). Parametreler Eşleme: alt eklenti parametrelerini otomatikleştirmek veya bir kontrol yüzeyi kullanmak için eşleyin. Esnek MIDI yönlendirmesi: alt eklentileri birbirine veya ana bilgisayar uygulamasına bağlayın. Esnek Ses yönlendirmesi: alt eklentiler i / o'yu herhangi bir ses kanalına bağlayın. Harici yan zincir ve çoklu çıkış desteği. Otomatik kazanç telafisi için ön ve son kazançları bağlayın. Eklentileri, yuvalar arasındaki ayarlarıyla sürükleyip bırakın veya kesin, kopyalayın ve yapıştırın. Karmaşık işleme kurulumlarını ve eklenti düzenlerini tek bir tıklamayla geri çağırın ve DAW'larınız arasında paylaşın. Giriş ve çıkış seviyeleri izleme. Eklentiler Gecikme süresi telafisi. VST Shell eklentilerini destekler. Entegre geri alma / yineleme. Birden fazla boyuta sahip tamamen özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü. Changelog V2.42 (2020/01/06) Yeni Özellikler ve Geliştirmeler: 9 dahili efekt için “Ton Haritaları” ile kolayca hazır ayarlarda gezinin ve yeni tonlar oluşturun: Koro, Flanş, Phaser, Wah, Süpürme Filtresi, EQ, Frek Kaydırıcı , Reverb ve Waveshaper. Mac uygulaması artık Mac OS Mojave ve daha yeni sürümlerde karanlık modu tamamen destekliyor. Yerleşik wah eklentisi için yeni ön ayarlar. Dahili EQ: gelişmiş dürtü yanıtı evrişim performansı (düşük CPU kullanımı ile artık uzun yankı kuyrukları desteklenmektedir). Mac: son Mac OS sistemlerinde daha hızlı GUI oluşturma (seviye ölçerler için 5 kata kadar daha hızlı).
Sistem Gereksinimleri

Mac: 10.14 veya daha üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

402 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.