Anasayfa » Paste 2.5.6 macOS
Araçlar- Çeşitli

Paste 2.5.6 macOS


Hakkında

Mac için panoya tarih yöneticisi kullanmak için lezzetli ve kolay. Kopyaladığınız her şeyi tutar ve pano geçmişini istediğiniz zaman kullanmanıza izin verir. Yapıştır, her türlü içeriği tanır ve saklar: metin, bağlantılar, görüntüler, dosyalar ve kolay gezinme için güzel önizlemeler oluşturur. Yapıştırma arka planda çalışır ve sisteminize ve iş akışınıza kusursuz bir şekilde entegre olur. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve şaşırtıcı kullanıcı deneyimi, uygulamanın kendisine değil, temel işinize odaklanmanıza izin verir. Yapıştır pano geçmişi için akıllı ve yanan hızlı arama sunuyor. Tek bir arama çubuğuyla içerik, içerik türü ve uygulamalara göre arama yapmanızı sağlar. Çok hızlı bir şekilde başlayacak ve gerçekten nasıl daha üretken hale getireceğinizi öğreneceksiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.