Grafik - 3D - Animasyon

Cinema 4D R20.059 MacOS


Hakkında

Öğrenmesi kolay ve son derece güçlü: Cinema 4D, nefes kesen sonuçları hızlı ve sorunsuz bir şekilde elde etmek isteyen tüm 3D sanatçılar için mükemmel bir pakettir. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli profesyoneller, Cinema 4D’nin hızlı ve çarpıcı sonuçlar elde etmesini sağlayan çok çeşitli araç ve özelliklerden faydalanabilir. Cinema 4D’nin efsanevi güvenilirliği aynı zamanda zorlu, hızlı tempolu 3D üretimi için mükemmel bir uygulama olmasını sağlar ve her sanatçının ihtiyacına göre cazip fiyatlı bir yazılım paketleri sunar.

KULLANIM KOLAYLIĞI
3D dünyasına başlamak, hızlıca mükemmel görünümlü sonuçlar yaratabileceğiniz bir patlama! Cinema 4D’nin sezgisel ve anlaşılması kolay işlem ve mantıksal olarak düzenlenmiş arayüzü, yeni başlayanların doğrudan zıplamasını ve kontrolü ele almasını kolaylaştırır. Ayrıca Cinema 4D’nin kullanımının ne kadar kolay olduğunu profesyonel kullanıcıları şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Sayısız öğretici ve küresel, çok yetenekli bir topluluk, yeni başlayanları profesyonel bir kullanım seviyesine getirmede önemli bir rol oynamaktadır.

Sezgisel INTERFACE
Cinema 4D, kullanıcılarımızın günlük iş akışında bir dayanaktır. Bu nedenle, başlangıçtan itibaren yeni işlevlerin sezgisel olarak çalıştığından ve kullanıcıların tam olarak onları bulmayı beklediklerinden emin olduk. Cinema 4D düzeni aynı zamanda bir kullanıcının ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir ve daha sonra kullanılmak üzere saklanabilir.

KARARLILIK
Cinema 4D’nin kararlılığı, 3B toplumu ve ötesinde bilinir. Tüm yeni özellikler ve fonksiyonlar, piyasaya sürülmeden önce Kalite Güvence ve beta testçilerimiz tarafından adımlarını iyice anlatıyor. Düzenli olarak piyasaya sürülen ücretsiz hizmet paketlerimiz Cinema 4D’yi daha da optimize ediyor ve işletim sistemlerinde ve sürücülerdeki değişikliklere hızla yanıt vermemize izin veriyor!

GÜÇLÜ YARDIM SİSTEMİ
Belirli bir fonksiyon hakkında herhangi bir soru, sağ tıklatarak ve doğrudan tümleşik yazılım dokümantasyonuna atlayarak hızlı bir şekilde cevaplanabilir.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.12.6 
İşlemci tipi (ler) ve hız: Minimum 64 bit işlemci
RAM:
 4 GB
İşletim sistemi sürümü: OSX 10.11.6 

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

746 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.