Anasayfa » Dawn of Man 1.3 MAC
Simülasyon Strateji

Dawn of Man 1.3 MAC


Hakkında

İlk modern insan yerleşiminin kontrolünü elinize alın, yaşlanma mücadelesinde yaşları boyunca onlara rehberlik edin. Oyun Taş Devri'nde başlar ve sizi 10.000 yıldan fazla insanın tarihine kadar uzanan Demir Çağı'na götürür. İnsanlarınızın, atalarımız gibi, çevrenin size getireceği zorluklarla yüzleşmeleri, hayatta kalmalarını, genişlemelerini ve gelişmelerini sağlamak zorunda kalacaksınız.
Özellikleri

Hunt: Hayvanlar, eski insanlar için hayati bir besin kaynağı ve kaynağıydı. İnsanlarını ve derilerini ve kemiklerini beslemek için etlerini kullanın ve hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız kıyafetleri giydirin. Mamutlar, Yünlü Gergedanlar, Eski Bizon, Megaloceros, Mağara Aslanları ve o sırada yeryüzünde dolaşan diğer türlerle yüzleşin. Toplayın: çevreden çeşitli kaynaklar toplayın: meyve, çilek, su, odun, çakmaktaşı, taş, cevher. Yemek hazırlamak, alet yapmak ve yerleşiminize yapılar inşa etmek için bunları kullanın. Zorlu zamanlar için plan yapın: Balıklar ilkbaharda daha fazla bulunur, yazın meyveler ve meyveler toplanabilir ve sıcak olduğunda hayvanların gelmesi daha kolaydır. Kış geldiğinde, hayatta kalmak için yeterince bozulmaz yiyecek ve ılık giysilere sahip olduğunuzdan emin olun. Yerleşiminizi genişletin ve güçlendirin: Nüfusunuzu genişletmek için halkınız için daha fazla ev ve tesis inşa edin. Tahkimat ve el sanatları silahları inşa et, böylece kaçınılmaz ihtilafın geldiği an için hazırsın. Araştırma Teknolojileri: Her yeni keşif, yerleşim yerinizin daha geniş nüfusları destekleyebilmesini kolaylaştıracak, ancak aynı zamanda yeni zorluklar da getirecektir: artan gıda talebi, moral sorunları ve daha sık akıncı saldırıları. Megalitik Yapıları İnşa Edin: atalarımız inanılmaz mühendislik özelliklerine sahiplerdi: çevreden devasa kayalar çıkardılar, kızaklarını kullanarak taşıdılar ve devasa taş yapılar inşa ettiler. Doğa Kontrolü: Kendi sebzelerinizi yetiştirmek için tarım teknolojilerinin kilidini açın, böylece büyük miktarlarda insanı besleyebilirsiniz. Evcil hayvanlar, yiyecek üretmek, kaynaklar sağlamak ve artan kas gücü sağlamak.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.11 İşlemci tipi (ler) ve hız: Minimum Intel Core i5 RAM: Video RAM:
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.12 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.