Anasayfa » DVDpedia 6.0.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

DVDpedia 6.0.1 macOS


Hakkında

DVDpedia 6.0.1, DVD'leriniz ve videolarınız hakkındaki tüm bilgileri internetten alan güçlü bir film kataloglama uygulamasıdır.  

 
Anahtar kelimeler girerek veya bir web kamerası veya tarayıcı kullanarak filmleriniz hakkında bilgi için çok sayıda uluslararası sitede arama yapın. Akıllı koleksiyonlar oluşturabilir, bir istek listesi ve ödünç alınmış bir liste başlatabilir, böylece bir daha asla DVD kaybetmezsiniz. Girişlerinizi standart bir liste olarak görüntüleyin, ızgara görünümünde veya Cover Flow'da yalnızca kapaklara göz atın veya DVDpedia'nın kişiselleştirilmiş görünümü için ayrıntılar görünümünü kullanın. Özelleştirilebilir HTML dışa aktarma şablonlarını kullanarak koleksiyonunuzu arkadaşlarınızla paylaşın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : macOS 10.13 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.