Anasayfa » Enolsoft PDF Converter with OCR 6.3.0 Mac
Dönüştürücü

Enolsoft PDF Converter with OCR 6.3.0 Mac


Hakkında

Mac için OCR özellikli Enolsoft PDF Converter, yerel ve taranmış PDF'yi Word, Excel, PPT, Keynote, Sayfalar, HTML, EPUB, Metin, Rtfd, Resimler vb. Öğelerine kolayca dönüştürmenize yardımcı olabilir. Patronunuz ya da meslektaşınızla bir toplantı yapacaksanız, bu sizin büyük eşiniz olabilir. Mac için OCR ile PDF dönüştürücüsü ile toplu olarak ekleyebilir ve PDF'leri kalite kaybı olmadan istediğiniz formata dönüştürebilir, ardından bilgileri özgürce kopyalayabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, Mac için PDF Converter OCR, daha iyi, daha akıllı ve daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur. Mac için Enolsoft PDF Converter OCR, düzenlemenizi çok daha kolay hale getirir. OCR teknolojisi ile taranan PDF'leri veya görüntüleri düzenlenebilir biçimlere dönüştürmeden, dönüştürmeden önce PDF'lerin kısıtlama şifresini otomatik olarak kaldırmanıza yardımcı olabilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

748 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.