Grafik - 3D - Animasyon

Exposure Software Plug-ins Bundle 2020 (update 10.07) Mac


Hakkında

Fotoğraf Paketindeki ürünler zamandan tasarruf ederek, görüntü kalitesini iyileştirerek ve yaratıcı özgürlük sağlayarak profesyonel bir iş akışını geliştirir. Kombinasyon halinde, bu ürünler daha da etkilidir. Örneğin, Bokeh’in lens simülasyonu ve Pozlama’nın film simülasyonu, dijital fotoğrafların daha doğal ve daha az dijital görünmesini sağlamak için geleneksel fotoğraf araçları sağlar. Blow Up ve Snap Art birlikte bir fotoğrafı büyük bir tuval üzerine basmaya uygun gerçekçi bir yağlı boyaya dönüştürebilir.

Üfleme Hakkında Üfleme,
fotoğrafları net ve net tutarken büyütür. Blow Up, yeniden boyutlandırma, kırpma ve keskinleştirmeyi akıllıca işleyen bir kullanıcı arabirimi ile fotoğrafların baskı için hazırlanmasının karmaşıklığını ortadan kaldırır. Gelişmiş büyütme algoritması, fotoğrafları diğer yöntemlerden çok daha keskin ve daha ayrıntılı görüntüler.

Pozlama Hakkında Pozlama
, Polaroid®, Kodachrome® ve Scala® gibi durdurulanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli film stoklarını doğru bir şekilde simüle eder. Film greninin, kontrastın, doygunluğun ve renk atımının inceliklerine dikkat etmek, klasik filmin benzersiz görünümünü geri getiriyor. Filmler, özel efektler ve karanlık oda teknikleri için 300’den fazla ön ayar sayesinde Pozlama ile başlamak kolaydır.

Snap Art Hakkında Snap Art
, bir fotoğrafı tek bir tıklamayla güzel bir sanat eserine dönüştürür. On doğal ortam ve yağlı boya, suluboya ve kalem çizimi gibi yüzlerce stil arasından seçim yapın. Tek tek fırça darbelerinin ve tuval dokusunun ayrıntılı simülasyonu, el yapımı sanattan ayırt edilemeyen sonuçlar verir. Snap Art, fırça darbeleri çizmenin tüm can sıkıcı işleriyle ilgilenirken yaratıcı seçimler yaparsınız.

Eye Candy 7 hakkında
Eye Candy 7, yalnızca Photoshop’ta Fire, Chrome ve yeni Lightning gibi elde edilmesi zor veya imkansız gerçekçi efektler oluşturur. Hayvansal Kürk, Duman ve Sürüngen Derisi gibi efektler, ayrı ayrı tüylere, türbülanslı tutamaklara ve parlak ölçeklere kadar en ince ayrıntısına kadar yansıtılır.
Eye Candy, görünümleri hızlı bir şekilde keşfetmenize ve tasarlamanıza yardımcı olur. Eye Candy 7’de efektler, metin menüleri yerine tanınması kolay simgeler aracılığıyla seçilir. Hazır ayarlar, üzerlerine fareyle hızlıca önizlenir. Tema daha az tıklama ve daha görsel taramadır.

Özellikleri

Neler Dahil:

  • Pozlama Yazılımı Havaya Uçurma 3.1.4.323
  • Pozlama Yazılımı Snap Art 4.1.3.314
  • Pozlama Yazılımı Göz Şekeri 7.2.3.96
  • Pozlama X5 5.2.3.285
  • Pozlama X5 Paketi 5.2.3.268
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

1.03 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.