Anasayfa » iDatabase 6.0 MacOs
Araçlar- Çeşitli

iDatabase 6.0 MacOs


Hakkında

İDatabase 6.0 ile üyelik listelerini, harcamaları, projeleri yönetebilir, şifrelerinizi, internet hesaplarınızı ve daha fazlasını takip edebilirsiniz! Her türlü bilgiyi düzenlemek için kullanıma hazır ve kişiselleştirmesi kolay veritabanı şablonlarından birini seçebilir veya sıfırdan tamamen yeni bir veritabanı oluşturabilirsiniz. İDatabase ile üyelik listelerini, harcamaları, projeleri yönetebilir, şifrelerinizi, internet hesaplarınızı ve daha fazlasını takip edebilirsiniz! Her türlü bilgiyi düzenlemek için kullanıma hazır ve kişiselleştirmesi kolay veritabanı şablonlarından birini seçebilir veya sıfırdan tamamen yeni bir veritabanı oluşturabilirsiniz. Veritabanı, istediğiniz tüm bilgileri kataloglamanıza ve daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda kolayca bulmanıza olanak sağlar.
Özellikleri

İDatabase ile bilgilerinizi girmek için çok sayıda farklı alana sahipsiniz. iDatabase, verilerinizi 14 farklı türde alanda saklamanızı sağlar: • Küçük metin: Kaydırma çubuğu olmadan tek bir metin satırında metin olarak kullanılan harf, sembol ve sayı karakterlerini saklamak için küçük metin alanları kullanın. • Büyük metin: metin olarak kullanılan harf, sembol ve sayıların karakterlerini kaydırma çubuğuyla çok satırlı metinlerde saklamak için büyük metin alanları kullanın. • Sayı: tam sayıları veya ondalık sayıları saklamak için sayı alanlarını kullanın. • Tarih: tarihleri ​​depolamak için tarih alanlarını kullanın. • Saat: Saati saklamak için saat alanlarını kullanın. • Tarih ve saat: Takvim saatinde sabit bir noktaya referans olarak bir tarih ve saati birlikte saklamak için Tarih ve Saat alanlarını kullanın. • Görüntü: görüntüleri saklamak için görüntü alanlarını kullanın. • Seç: Karşılıklı özel seçeneklerin bir listesini sunmak için seçim alanlarını kullanın. Ürün seçme alanları, iki veya daha fazla listeden bir seçim yapmak için kullanılır. • Hesaplama Alanı: sayı alanları içeriği arasındaki aritmetik işlemin sonucunu sunmak için hesaplama alanlarını kullanın. Bir hesaplama alanı toplama, çarpma, oran ve çıkarma işleminin bir sonucu olabilir. • E-posta: e-posta adreslerini saklamak için E-posta alanlarını kullanın. • Bağlantı: Web bağlantılarını, FTP adreslerini veya diğer URL'leri saklamak için Web bağlantı alanlarını kullanın. • Onay kutusu: Açık veya kapalı olması gereken bir seçeneği belirtmek için onay kutuları alanlarını kullanın. • Şifre: şifreleri veya diğer anlamlı metin verilerini saklamak için şifre alanlarını kullanın. • Telefon: telefon numaralarını kaydetmek için telefon alanlarını kullanın. KOD İLE KORUMA İzinsiz kullanımı önlemek için uygulama bir erişim kodu ile korunabilir. SYNC / İHRACAT / İTHALAT VE YEDEKLEME Mac için iDatabase, iPhone için iDatabase ile Wi-Fi ile eşitlenebilir (ayrıca satılır). Uygulama, .idatabase ve .CSV formatlarında veritabanlarının Yedeklenmesi ve Geri Yüklenmesi, Verilmesi ve İçe Aktarılmasını destekler. .İdatabase dosyaları, resimler de dahil olmak üzere veritabanının tüm içeriğini ve yapısını korur ve iDatabase'in iPhone sürümü tarafından da kullanılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64 bitlik
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.