Anasayfa » iMusic 2.1.0.3 Mac
İnternet Araçları

iMusic 2.1.0.3 Mac


Hakkında

Müziği keşfetmek, kaydetmek ve indirmek, iPhone / iPad / iPod / Android ve iTunes / Mac telefonları arasında müzik aktarmak ve müzik koleksiyonunuzu temizlemek için bir müzik indirici. iMusic, en popüler sanatçıları, türlerini ve en popüler oynatma listelerini kapsayan entegre bir müzik kütüphanesine sahiptir. Sanatçıları, şarkıları ve çalma listelerini arayabilir ve dinleyebilirsiniz. Müzik dinlemekten ziyade, bu müzik indirici hepsi bir arada kişisel kullanım için sevdiğiniz müzik ve çalma listelerini indirmenizi sağlar. iMusic, YouTube, Spotify, Pandora, last.fm, Vimeo, Dailymotion, Facebook, VEVO ve Mac'iniz dahil olmak üzere 3.000'den fazla müzik sitesinin şarkılarını indirebilir. YouTube ve diğer sitelerden MP3'leri indirebileceğiniz, zevkiniz veya yönetiminiz için iTunes arşivinizi kaydettiğiniz anlamına gelir. Müzik indirmek için en iyi program ile, iMusic, asla sevmemelisin çünkü sevdiğin şarkıları alamıyorsun. Eğer online oynayabiliyorsanız, o zaman alabilirsiniz. İNDİR ekleme, ayrıca bir kayıt fonksiyonu mevcut. Her şarkıyı çaldığınızda ve saklamak istediğinizde, almak için Kaydet düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ve ID3 etiketleri: sanatçı adı, şarkı başlığı, yıl ve tür, şarkıya otomatik olarak eklenir. Bu özellik özellikle radyo dinlerken kullanışlıdır. iMusic, iPhone, iPad, iPod ve iTunes Library arasında müzik, çalma listeleri, podcast, iTunes U, TV şovları vb. Herhangi bir cihaz veya bilgisayar yetkilisi için herhangi bir sınırlama olmayacaktır.
Özellikleri

  • Müzik indirme
  • Müzik albümünü yönetme
  • Müzikleri kategorize etme
  • Video indirip dönüştürme
  • Müzik oynatma
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

38 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.