Anasayfa » Infinity Dashboard 1.4.9 Mac
İnternet Araçları

Infinity Dashboard 1.4.9 Mac


Hakkında

Infinity Dashboard 1.4.9, güzelce düzenlenmiş arayüzü ile her şeyi izlemenize olanak sağlar. 35'ten fazla yerleşik modülden, mevcut hava durumu, seyahat süreleri, web sitesi istatistikleri, hisse senedi fiyatları, doğum günleri ve çok daha fazlasını içeren şeyleri izleyebilirsiniz. İstediğiniz hemen hemen her şeyi izlemek için kendi özel modüllerinizi bile yazabilirsiniz. Tüm veri noktalarınızın tek bir uygulamada izlenmesi ve otomatik olarak güncellenmesi, yalnızca sizin için neyin önemli olduğu konusunda sürekli bilgi sahibi olmak için sürekli olarak birden fazla web sitesini kontrol ederek zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir. App Store kazançlarınızı, YouTube görünümlerini, Facebook hayranlarını, Fitbit istatistiklerini, döviz kurlarını, Mac sistem bilgilerini ve daha fazlasını bir bakışta görün. Bazı modüller, izlediğiniz verilerdeki önemli değişikliklerden haberdar olmanızı sağlayan bildirimleri destekler. Örneğin, Amazon'da izlediğiniz bir ürünün fiyatı değiştiğinde bildirim alabilirsiniz. Arabirimi daha da özelleştirmek için Infinity Dashboard'da oluşturulmuş bir grubun yanına ilgili bir emoji simgesi ekleyebilirsiniz - bu, gösterge tablonuzdaki farklı bölümleri kolayca tanımlamanıza yardımcı olur.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

98 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.