Anasayfa » JixiPix Photo Formation Pro 1.0.16 macOS
Fotoğraf

JixiPix Photo Formation Pro 1.0.16 macOS


Hakkında

JixiPix Photo Formation Pro 1.0.16, görüntüleri süper yaratıcı kağıt oluşumlarına otomatik olarak dönüştüren ve daha sonra ultra serin gölgeler oluşturmak için bir 3D ışık motoru kullanan bir fotoğraf efektidir. Tüm ince kırışıklıklar, bukleler ve virajları elle özenle bir araya getirilmiş gibi parçalara ayırmak, birleştirmek, örmek, dilimlemek ve katlamak için kullanın. Photo Formation, hızlı bir şekilde başlamanızı sağlamak için tek dokunuşla hazır ayarlardan oluşan bir kitaplık ve size yiyecek bir şeyler alana kadar çeşitli kağıt tasarımlarını otomatik olarak tekrar tekrar oluşturan bir randomize düğmesi ile birlikte gelir. Daha sonra her bir kompozisyonu özelleştirmek için hareket, döndürme ve ölçeklendirme araçları kullanılabilir; gökyüzü yapılabileceklerin sınırıdır! Sanatçıyı sizden uzaklaştırmadan kullanımını kolaylaştırıyoruz. Sıfırdan bir şeyler yapmayı seven tipte sizseniz, Otomatik Oluştur düğmesi, sizin için ilk kağıt efektini başlatarak sizi yaratıcı moda getirir, ardından tam olarak istediğiniz gibi yapabilmeniz için bir kontrol paneli sunar. Göründüğü kadar işe yaramaz, sadece kaç şerit, fayans veya kat belirtin; ne kadar kıvrılma, buruşma veya derinlik; ve pozlama, opaklık, doku ve tahıl istiyorsanız. Uygula düğmesi, kağıt öğelerinin etrafında dolaşarak (yalnızca isterseniz) ve isteğe bağlı fotoğraf ayarları ekleyerek, oluşturmayı bitirdiğiniz belgeye dönüştürür. Fotoğraf Oluşumunu diğerlerinden ayıran güçlü aydınlatma sistemidir. 2D bir alana odaklanan Fotoğraf Oluşturma, şaşırtıcı bir yüksek sonuç için gerçekçi gölgeler oluşturan tüm perspektif bozulmalarının yanı sıra gerçek 3D haşhaş kıvrımları ve kırışıklıkları oluşturur! Aydınlatma tamamen ayarlanabilir ve sadece belgenin etrafında hareket ettirerek gölgelerin yönünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca, muhteşem çift ve üçlü gölgeler oluşturmak için ışığı çoğaltarak birden fazla ışık kaynağı da ayarlayabilirsiniz - kaç tane size kalmış! Fotoğraf Oluşturma standart bir uygulama olarak gelir veya Photoshop, Elements, Lightroom, PaintShop Pro ve Affinity Photo için dahil edilen bir eklenti ile iş akışınıza karıştırın
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

126 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.