Grafik - 3D - Animasyon

JixiPix Rip Studio Pro 1.1.9 Mac

Hakkında

JixiPix Rip Studio Pro 1.1.9 uygulama içinde oluşturulan her öğe üzerinde kontrol sağlar. Görüntünün çevresini çizerek kenarları kesin, yırtın veya kesin. Kenarları kıvırın ve sadece bir kaydırıcıyı ayarlayarak yüzeyi kırın. Sahnenin arkasında güçlü bir 3D ışık motoru yüzey kırışıklıklarını ve kırışıklıkları gerçekçi göstermek için çalışır; bu ayarlanabilir ışık kaynağı, sayfadan çıkan gölgelere sahip olacaktır. Yaratıcı kompozisyonunuzu bir bant efekti ile bitirin veya çubuklar, zımbalar, paslı çiviler ve taşlar gibi nesnelerden oluşan bir kütüphane arasından seçim yapın. Yaptığınız her rip ya da bant eşsiz ve türünün tek örneği!

PRO özellikleri ile oluşturulan Rip Studio kolayca tek bir inanılmaz parça veya uygulamanın içinde tam bir kolaj oluşturur! Güçlü bir iş akışı ile oluşturulmuş görüntüleri hızlı bir şekilde kitaplığınızdan seçip açık uygulamada bir kerede bırakarak ekleyebilirsiniz. Her görüntü yerleştirildikçe, kolay birleştirme, düzenleme ve dönüştürme için bir katman oluşturulur. Kompozisyonunuzu bitirmek için, bir taş, sopa ve zımba kütüphanesinden seçim yapın; veya daha fazla ilgi için şeffaf bant, koli bandı ve maskeleme bandı ekleyin.

Rip, Curl ve Tape Fotoğraf Efektleri ile Bağımsız Kolajlama Ürünü. Ayrıca Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro için eklenti içerir

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

148 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.