Fotoğraf

JixiPix Rip Studio Pro 1.1.14 Mac


Hakkında

JixiPix Rip Studio Pro 1.1.14
Rip Studio, uygulama içinde oluşturulan her öğe üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Görüntünün çevresini çizerek kenarları yırtın, yırtın veya kesin. Bir kaydırıcıyı ayarlayarak kenarları kıvırın ve yüzeyi kırıştırın. Sahnenin arkasında, yüzeydeki kırışıklıkların ve kırışıklıkların gerçekçi görünmesi için güçlü bir 3B ışık motoru çalışır; bu ayarlanabilir ışık kaynağında sayfadan çıkan gölgeler olacaktır. Yaratıcı kompozisyonunuzu bir bant efekti ile tamamlayın veya stickpins, zımba teli, paslı tırnaklar ve mücevherler gibi nesnelerden oluşan bir kitaplıktan seçim yapın. Yaptığınız her yırtık veya yerleştirdiğiniz bant benzersiz ve türünün tek örneğidir!

PRO özelliklerle oluşturulmuş Rip Studio, uygulamanın içinde tek bir inanılmaz parçayı veya bütün bir kolajı kolayca oluşturur! Güçlü bir iş akışıyla oluşturulmuş görüntüleri, kitaplığınızdan seçip, hepsini bir kerede açık uygulamaya bırakarak hızla ekleyebilirsiniz. Her görüntü yerleştirilirken, kolay birleştirme, düzenleme ve dönüştürme için bir katman oluşturulur. Kompozisyonunuzu bitirmek için, değerli taşlar, stickpins ve zımba kitaplığından seçim yapın; veya daha fazla ilgi için şeffaf bant, koli bandı ve maskeleme bandı ekleyin.

Rip, Curl & Tape Photo Effects ile Bağımsız Kolajlama Ürünü. Ayrıca Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro için eklenti içerir

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

177 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.