Anasayfa » Micromat Drive Scope 1.2.5 Mac
Disk Araçları

Micromat Drive Scope 1.2.5 Mac


Hakkında

Scope Drive, Micromat tarafından yayınlanan yeni bir programdır ve “piyasanın en eksiksiz yardımcı programı” olarak tanımlanmaktadır. SSD ve HDD ile çalışır (ancak RAID değil) ve Mac'inizdeki sürücülerin durumunu toplar ve analiz eder.  Sürücü Sağlık   Merkezi Sürücü Kapsamı, Sürücünüzün sağlığının tam resmini görebilirsiniz. Ünitenizin her yönü hakkında detaylı bilgi inceleme için kullanılabilir. Ünitenin sağlığına katkıda bulunan özelliklerin her birini görün: ayrıntılı olarak. Genel olarak başarısızlığa, niteliklerin tamamen bilgilendirici olanlara neyin katkıda bulunduğunu görün.  Testin kontrolü  Genellikle bir birim SMART özelliklerinizi uygun olduğunda gözden geçirir. Drive Scope ile SMART verilerinin olabildiğince güncel olduğundan emin olmak için diski manuel olarak test edebilirsiniz. Ünite bir test kayıt ünite testi yaptığından bu yana geçen sürenin ne kadar olduğunu kontrol edin.  Bilgi   Drive Scope'u ilk kez açtığınızda, diskinizle ilgili tüm kritik bilgileri özetleyen bir bilgi sayfası görüntülenir. Diskinizdeki bilgilere özgü model ve kapasitelerin yanı sıra, bir bakışta Gelişmiş Sağlık Değerlendirmesi Scope Drive'ı da inceleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

21 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.