Anasayfa » Navicat for SQL Server 12.1.19 MacOS
Webmaster Araçları

Navicat for SQL Server 12.1.19 MacOS


Hakkında

SQL Server için Navicat, veritabanları oluşturmanıza, veritabanlarını düzenlemenize, SQL sorguları çalıştırmanıza ve uzak SQL Server'a daha kolay bir şekilde bağlanmanıza olanak tanıyan SQL Server yönetimi ve gelişimi için ideal bir çözümdür. Sezgisel bir GUI'ye sahiptir ve verimliliğinizi artırmak için sözdizimi vurgulama özelliği olan Sorgu Düzenleyici, SQL Önizleme, SQL Konsol, TEXT, Hex ve BLOB görüntüleyici / düzenleyici, SSH Tüneli ve daha fazlası gibi güçlü görsel araçlar sunar. Ayrıca, Navicat, veritabanı nesneleri oluşturma, düzenleme ve çoğaltma gibi gerekli tüm veritabanı işlemlerini gerçekleştirmeye izin veren çeşitli araçlar sağlar. Ayrıca, veritabanı geliştirme görevlerinizi basitleştiren iyi tanımlanmış bir sihirbaz sistemi ve kullanıcıları ayarlamak ve erişim ayrıcalıkları için tam özellikli bir grafik yöneticisi sunar. Uzaktan bağlantı özelliği ile Windows ve Mac OSX'te çalışır. Navicat ayrıca MySQL, Oracle, SQLite ve PostgreSQL için de mevcuttur. Kolay kurulum ve sezgisel arayüz, web üzerinde veya yerel masaüstünüzde SQL Server için yeri doldurulamaz bir araç yapar. Navicat tam sürüm Veri modelleme, Veri / Yapı Senkronizasyonu, İthalat / İhracat, Yedekleme, Raporlama, görev zamanlaması, kod tamamlama, vb. Gibi daha güçlü özellikler içerir. Kapsamlı ve anında destek hizmetleri ile birlikte, Navicat for SQL Server veritabanı ve uygulama geliştirme yapar günlük yönetim görevlerini basitleştirirken daha hızlı ve kolay.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

166 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.