Anasayfa » Wolf Website Designer 2.30.2 MacOS
Webmaster Araçları

Wolf Website Designer 2.30.2 MacOS


Hakkında

Wolf, güzel ve arkadaş canlısı mobil web siteleri oluşturmanıza olanak sağlar. Wolf, sınırsız sayıda web sitesi desteği ve tam çevrimdışı düzenleme desteği ile, yalnızca duyarlı tasarımın tasarımına odaklanan Mac için bir uygulamadır. Tasarımınızı tamamladıktan sonra, tüm tasarımınızı FTP istemcinizi kullanarak herhangi bir Web sunucusuna yayınlanmaya hazır olan hassas bir kaynak koduna aktarabilirsiniz.
Özellikleri

• Orion Mac Suite'in arkasındaki ekip tarafından sunulan Wolf editör arayüzü, basitlik ve kullanım kolaylığı üzerine odaklanarak tasarlanmıştır. Tasarımınıza nesne eklemek için sürükleyip bırakın, tasarımı yeniden boyutlandırmak ve yönetmek için tıklayın ve sürükleyin. • Sıfır Kodlama: web tasarımının, kodlamayı öğrenmek veya anlamak zorunda kalmadan, güzel web siteleri oluşturmak için herkes için basit ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. • Mobil cihazlar için sorumlu ve kullanımı kolay: güçlü Önyükleme çerçevesiyle oluşturulmuş web siteniz masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda harika görünecek. • Üstbilgi ve Altbilgi paylaşımlı web sitesi: Özel Üstbilgi ve Altbilgi paylaşımlı Wolf özelliğini kullanarak tüm web sitesi için tutarlı bir tema oluşturun ve kolayca koruyun. • Profesyonel şablonlar: Şablonlar, web tasarımınızı kullanmaya başlamanızı sağlar. • Bağımsız yazılım: Aylık aboneliklere dayanan birçok web tasarım çözümünden farklı olarak, Wolf gerçek bir bağımsız uygulamadır. Abonelik ücreti yok, sadece basit ve benzersiz bir alışveriş. • Güzel web beslemeleri: güzel web fontları başarılı bir web sitesi oluşturmanın anahtarıdır. Wolf, geniş web kaynakları yelpazesi sunar, böylece kolayca biçimlendirebilir ve biçimlendirebilirsiniz. • Carousel: şaşırtıcı karuseller metni, resim ve tam ekran genişliği ile web sitenize daha fazla etkileşim ekleyin. • Galeriler: Güzel lightbox galerileri. Tıkladığınızda fotoğraflarınızı ışıklı bir kutuda gösterin. • HTML kod parçacıkları: Asla sürükle ve bırak arayüzü ile sınırlı değilsiniz. Özel efektler ve özel takviyeler yapmak için kolayca kod parçacıkları ekleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

36 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.