Anasayfa » NCH KeyBlaze Plus 3.05 macOS
Araçlar- Çeşitli

NCH KeyBlaze Plus 3.05 macOS


Hakkında

NCH ​​KeyBlaze Plus 3.05 Hızlı yazma, 10 tuşlu ve dokunarak yazmayı hızlı bir şekilde öğrenen herkes için günümüzde mevcut olan en kolay yazarak öğretmen yazılımı.
KeyBlaze, yazma becerilerinizi nasıl yazacağınızı veya geliştireceğinizi öğrenmenin kolay, eğlenceli ve etkili bir yoludur. Ev anahtarları ve komşu anahtarlarla ilgili temel derslerle başlar, ardından büyük harf kullanımı, noktalama işaretleri ve sayılarla devam eder. Ayrıca şiir, düzyazı ve problem anahtarları ile pratik dersler ve ileri yazma testleri içerir.
Özellikleri

* Ev anahtarları, komşu anahtarları, büyük harf kullanımı, noktalama işaretleri, sayılar ve daha fazlası için yazma dersleri * Alıştırma egzersizleri matkaplar, nesir, şiirler ve daha fazlasını içerir * Yazma oyunları dahil, yazma becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir yol * Transkripsiyon uygulaması için dikte ses egzersizleri * Başlangıç ​​becerileri mevcut seviyeyi belirlemek için test * Çeşitli aralıklarda test yazma becerileri * Dakikada net ve brüt kelimeleri hesaplar WPM * Klavye vurgulama doğru parmak yerleşimini gösterir * Daha fazla uygulama gerektiren zahmetli kelime ve karakterleri belirleyin * Özel dersleri, matkapları ve hız testlerini içe aktarın * Set dakika başına kişisel kelimeler hız hedefleri * Yazdırılabilir kurs tamamlama sertifikaları * 10 anahtar sayı paneli dersi * Hızlı ve kolay kullanım
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.