Anasayfa » Network Speed ​​Monitor 2.4.1 MacOS
İnternet Araçları

Network Speed ​​Monitor 2.4.1 MacOS


Hakkında

Hızlı Ağ İzleyicisi, veri indirme ve yükleme de dahil olmak üzere menü çubuğunda geçerli ağ hızınızı göstermek için basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır.  Bilgisayar ağa bağlandığında, ağ hızı Ağ İzleyicisi'nin geçerli hızını görüntüleyebilirsiniz.  Hızlı ağ izleme, gelir verilerinizi ve sonuçlarınızı izlemeniz ve kaydetmeniz için yararlı bir uygulamadır ve bilgisayarınızda neyin çalıştığı konusunda dikkatli olun.
Özellikleri

01. Menü çubuğunu, menü çubuğunun sol ucundaki yerine yerleştirin, diğer menü öğelerinde dalgalanma olmaz.  02. Mbps ve Kbps arasındaki hızı otomatik olarak görüntüler.  03. Tıklama ve güncelleme aralığını 1 saniyeden 10 saniyeye değiştirmeyi seçin.  04. Saniyedeki bit sayısı için saniye başına bit sayısını seçin.  05. Hızın şebeke operatörlerinin vaat ettiği seviyeye ulaşıp ulaşmadığını gerçek ağ hızını kontrol edin.  06. Ağ hızını normalden daha azaltmak için çalışan gizli uygulamalar olup olmadığını öğrenin.  07. İnternet bant genişliğinin kullanımını takip edin, böylece internet akışınızın sınırın ötesine geçip geçmediğini bileceksiniz.  08. Hız aşağı bağlantıya ve yan yana sahip olmak yerine, bir başkasının üzerine getirilmek üzere seçilebilir. 09. Tek bir renk yerine, indirmeyi yeşil ve kırmızı yüklenmiş olarak yapabilirsiniz.  10. Sayıların yanına yukarı ve aşağı oklar ekleyin; böylece neyin yukarı neyin altında olduğunu bilirsiniz. Önce “yukarı ve aşağı göster” menü seçeneğini seçmeniz gerekir.  11. Mbit / s, kbit / s otomobil arasından seçim yapmak için bir menü ekleyin.  12. “Gönderilen / Alınan Veriler” istatistiklerini sıfırlamak için bir menü maddesi ekleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.