Anasayfa » Phoenix Point 1.055225 MacOS
Strateji

Phoenix Point 1.055225 MacOS


Hakkında

Phoenix Point 1.055225 sıra tabanlı yeni bir strateji türü sunuyor. Operasyonları planlayın, yeni teknolojileri araştırın ve gezegeni birleştirmek veya rakiplerinizi yok etmek için ittifaklar kurun - daha sonra ekibinizi özelleştirin ve dinamik hedefler ve yıkılabilir ortamlarla dünyadaki çatışma bölgelerine konuşlandırın. Prosedürle oluşturulmuş haritalar, dallanan hikayeler ve taktiklerinize karşı mutasyona uğrayan düşmanlar, iki oyunun hiçbirinin aynı olmamasını sağlayarak çok çeşitli zorluklar ve sürprizler yaratır.
Özellikleri

 
  • Mutasyona uğramış bir uzaylı tehdidi : Pandoravirüs, canlı formları mutasyona uğratabilir ve birden fazla türden DNA içerebilir ve bunları hızla klonlayabilir. Taktiklerinize yanıt olarak yeni formları değiştiren ve gelişen yabancı bir tehditle karşı karşıya kalacaksınız. Uzaylılar için prosedürel üretim sistemimiz, savaş alanında sizin için çok çeşitli zorluklar ve sürprizler yaratabilir.
  • Sıra tabanlı, takım tabanlı savaşlar : Her görevde bazen hava veya kara tabanlı insansız hava araçlarıyla birlikte dört ya da daha fazla askerin bulunduğu bir ekip görevlendirilecek. Savaşlar sırayla yapılır ve aşırı izleme ve geri dönüş ateşi ile mükemmel bir etkileşim seviyesi sağlar. Askerlerin bir irade statüsü ve dayanıklılığı vardır. İrade noktaları, özel yetenekler ve yorucu fiziksel veya zihinsel efor için harcamak için kullanılır.
  • Geoscape yeniden doğuyor : Geoscape dünyadaki durum hakkında size stratejik bir bakış sunuyor. Buradan tüm operasyon, inşaat, araştırma ve görevlerinizi planlıyorsunuz. Keşif önemli bir başlangıç ​​hedefidir. Cennetlerle temas kurmaya, atma sahalarını keşfetmeye ve özel Phoenix Proje sahalarını bulmaya çalışmalısınız. Yabancı faaliyetlerin artan tehdidini temsil eden denizden gelen kalın mikrobiyal sisi izleyebilirsiniz.
  • Karmaşık ve zorlu patron savaşları : Büyük canavarlara karşı yoğun patron dövüşleriyle de karşılaşacaksınız. Canavarlar saldırı, savunma, sis oluşturma ve larva yumurtlama için birden fazla yeteneğe sahip olabilir. Yeteneklerini aşamalı olarak devre dışı bırakmak için gövde bölümü hedeflemeyi kullanmanız gerekir.
  • Derin ve kapsamlı asker gelişimi ve özelleştirmesi : Askerleriniz özel tesislerde savaşlar ve eğitim yoluyla deneyim kazanırlar. Her asker sınıfı için geniş beceri ağaçları vardır. Beceri bilgisi, ticaret, ittifaklar veya çatışmalar yoluyla araştırma ve diğer insan gruplarıyla etkileşimden geliştirilir.
  • Çok çeşitli silah ve teçhizat : Çeşitli teknolojilere dayanan çok çeşitli silah ve teçhizat var - bazıları eski, bazıları yeni ve bazıları oldukça yabancı. Her insan grubunun ticaret veya çatışma yoluyla elde edebileceğiniz kendi teknolojileri vardır. Kendi araştırmanız sayesinde benzersiz teknolojileri birleştirip geliştirebileceksiniz.
  • Prosedürel, yıkılabilir ortamlar : Birçok farklı savaş yeri fraksiyona özgü tesisler ve mimariye sahip cennetler ve terk edilmiş askeri üsler ve fabrikalar gibi çöp sahalarını içerir. Görev sistemimiz cennetler, anka üsleri ve uzaylı üslerde bulunan tesis ve yapılara dayalı savaş düzenleri üretmektedir. Her şey potansiyel olarak yok edilebilir.
  • Çeşitli ve dinamik görevler : Genellikle diğer insan gruplarıyla etkileşime dayanan birçok türde görev ve hedef vardır. Havens, sık sık yabancı saldırılarla savaşmak için yardım talep eder, ancak bazen insan hizipleri arasındaki çatışmaya müdahale etmeniz istenir. Kaçırma, kurtarma, suikastlar, sabotaj, sızma, sığınak kalkışları ve temel savunma görevlerine katılacaksınız. Phoenix organizasyonuna, uzak yerleri ve arkeolojik açıdan bazı misyonları içeren neler olduğunu bulmanız gerekecek. Sonra uzaylı üslerine ve dev uzaylı kara yürüyüşçülerine saldırılar var.
 
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: OSX 10.11
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14.08 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.