Araçlar- Çeşitli

Prism 9.2.0 MacOS


Hakkında

Prism 8.2.1, kapsamlı bir programda biyoistatistiğin, eğri uydurmanın (doğrusal olmayan regresyon) ve bilimsel grafiğin güçlü bir birleşimidir. Tekrarlanan deneyleri kolayca düzenleyin, analiz edin ve grafik haline getirin; uygun istatistiksel testleri seçip sonuçları yorumlayabilecektir.

Prism, işleminizi daha kolay ve sezgisel hale getirirken, verilerinizi düzenlemek, analiz etmek ve grafiklemek için yepyeni yollar sunar. Güçlü yeni analizler ve grafik stilleri verilerinizi işlemenin ve sunmanın her zamankinden daha fazla yolunu sağlarken, tanıdık özellikler işinizi geliştirmek ve kolaylaştırmak için kapsamlı iyileştirmeler aldı. Tüm değişikliklere rağmen, Prizma hala Prizma olduğundan hemen üretken olabilirsiniz.

Verilerinizi Etkili Bir Şekilde Düzenleyin

Elektronik tablolardan veya diğer bilimsel grafik programlarından farklı olarak, Prism, çalıştırmak istediğiniz analizler için özel olarak biçimlendirilmiş sekiz farklı türde veri tablosuna sahiptir. Bu, verileri doğru girmeyi, uygun analizleri seçmeyi ve çarpıcı grafikler oluşturmayı kolaylaştırır.

Doğru Analiz Yapın

İstatistiksel jargondan kaçının. Açık bir dilde, Prism, genelden oldukça spesifik olan lineer olmayan regresyon, t testleri, parametrik olmayan karşılaştırmalar, bir, iki ve üç yönlü ANOVA, beklenmedik durum tablolarının analizi, hayatta kalma analizi ve çok daha fazlası için geniş bir analiz kütüphanesi sunar. Her analizde, gerekli istatistiksel varsayımları anlamanıza ve uygun bir test seçtiğinizi onaylamanıza yardımcı olacak bir kontrol listesi bulunur.

Giderken Hareketli Yardım Alın

İstatistiklerin karmaşıklığını azaltın. Prism’in çevrimiçi yardımı beklentilerinizin ötesine geçer. Hemen hemen her adımda, çevrimiçi Prizma Kılavuzlarından binlerce sayfaya erişin. Grafik Portföyüne göz atın ve çok çeşitli grafik türlerinin nasıl oluşturulacağını öğrenin. Öğretici veri setleri ayrıca neden belirli analizleri yapmanız gerektiğini ve sonuçlarınızı nasıl yorumlayacağınızı anlamanıza yardımcı olur.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64-bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.