Anasayfa » Receipts 1.9.12 b3 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Receipts 1.9.12 b3 MacOS


Hakkında

Receipts ile her faturada kayıtlı olan miktarı tespit edebilir ve girdileri tedarikçi veya kategori tarafından otomatik olarak düzenleyebilir. Makbuzlar, gelen faturaları verimli bir şekilde yönetmenize ve organize etmenize yardımcı olmayı amaçlar: dokümanların içe aktarılmasını sağlar ve yardımcı program otomatik olarak miktarı tespit etmeye, referans para birimine dönüştürmeye ve tedarikçi veya kategoriye göre sıralamaya çalışacaktır. Makbuzları Tanıma, faturanın brüt tutarını, makbuz tarihini, beyan edilen satış vergisini, para ve banka hesap verilerini otomatik olarak tanır ve bu nedenle, meşgul kullanıcının gelen faturaların yönetimini hızlandırmasına izin verir. Sıralama dışarı makbuzların Akıllı karakter tanıma otomatik kez sağlayıcıları kayıtlı ve bu nedenle doğru yinelenen belgeleri yakalamak ve doğru kategoriye atamak yapabiliyor tanımlar. Analizler Çubuk grafikler ve pasta sohbetleri dışında, periyodlara, tedarikçilere ve kategorilere göre harcamalara hızlı bir bakış sağlayan dışa aktarma işlevi, tek tek kaydedilen verileri analiz etmenizi ve vergi iadenizi iyileştirmenizi sağlar. Otomatik içe aktarma Talep üzerine Makbuzlar, her girişte ve içe aktarılan klasörlerde yeni makbuzlarda arama yapar ve sonra otomatik olarak içe aktarır. Makbuzları açmadan sunumunuzu her zamanki gibi yapabilirsiniz. Para Birimi Dönüştürme Standart para biriminde olmayan gelir tutarları, ihraç tarihinin günlük fiyatına otomatik olarak dönüştürülecektir. Bu nedenle, tüm tutarlar her zaman standart para biriminde listelenir ve giderlerin gerçek bir tarifini sunar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.