Anasayfa » Record Lectures 3.1.3 Mac
Araçlar- Çeşitli

Record Lectures 3.1.3 Mac


Hakkında

Record Lectures 3.1.3  En İyi Yeni Uygulamalar” da ve “Okula Dönüş” için en iyi uygulamalardan biri olarak Apple tarafından Seçildi Rekor Anlatım; Bunları bir takvimde düzenleyebilir ve bu kayıtları kolayca paylaşabilir. Kayıt Dersler, okula giden veya konferanslara veya toplantılara katılan herkes için bir zorunluluktur. Ders Kayıtlarını Yapma, öğrencilere ve iş adamlarına dersleri ve sunumları, konu (konu) ile işaretlenmiş düzenli bir takvime kaydetme ve dosyalama olanağı sağlar. Bu uygulamanın işlem basitliği gerçekten harika bir araç yapar. Takvimde belirtilen referansları referans için görmek kesinlikle organize olmayı ve tekrar bulmayı ve oynatmayı kolaylaştırır. Rekor Anlatım, çalışmalarınızda ve iş faaliyetlerinde aktif olarak kayıtlarınızı bulma ve kullanma söz konusu olduğunda günlük yaşamınızda büyük bir fark yaratacaktır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.