Anasayfa » Sidify Music Converter for Spotify 1.3.7
Dönüştürücü

Sidify Music Converter for Spotify 1.3.7


Hakkında

Spotify için Sidify Music Converter 1.3.7, Spotify için iyi tasarlanmış bir ses dönüştürücüsüdür. Spotify müziğini ihtiyaçlarınıza göre MP3, AAC, FLAC veya WAV formatına dönüştürebilir. Spotify için Sidify Music Converter, Spotify için iyi tasarlanmış bir ses dönüştürücüsüdür. Spotify müziğini ihtiyaçlarınıza göre MP3, AAC, FLAC veya WAV formatına dönüştürebilir.
Dönüştürmeden önce, seçim yapabileceğiniz esnek ayarlar vardır. Yenilikçi bir kayıt tekniği ile Sidify Music Converter, Spotify müziğini dönüştürürken 5 kat daha hızlı dönüştürebilir. Dönüştürme işleminden sonra, ID etiketlerini koruyarak orijinal Spotify müziğinin kalitesini elde edebilirsiniz. Bu program Spotify'da çalınabilecek herhangi bir sesi dönüştürebilir. Toplu dönüştürme de desteklenmektedir.   Basit ve özlü bir arayüz ile Spotify müziğini ve Spotify çalma listesini dönüştürmek kolay ve kullanışlıdır. Dahası, fazladan donanıma veya sanal sürücüye gerek yoktur.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.