Anasayfa » Total Video Converter Pro 4.5.0 macOS
Dönüştürücü

Total Video Converter Pro 4.5.0 macOS


Hakkında

Total Video Converter Pro 4.5.0 = Güçlü DVD Yazıcı + Ekran Kaydedici + Video Düzenleyici + Herhangi bir Video / Ses Dönüştürücü + Video Kesici + Video Birleştirici + Ses Çıkarıcı… Total Video Converter Pro, ekran kaydetmek ve yazmak için tam özellikli bir video araç kutusudur. , dönüştürmek, düzenlemek, geliştirmek ve videoları oynatmak.

Apple TV, iPad, iPhone, iPod, Xbox 360, PlayStation 3, PSP, mobil telefon: Blackberry, Nokia, Samsung ve diğerleri için 30 kat daha hızlı dönüşüm hızı ile neredeyse 200'den fazla video ve ses formatına dönüştürür!
Özellikleri

 Mükemmel desteklenen çıktı Aygıtları: iPad, iPhone, iPod, HDV, DV, PS Vita, Xbox 360, PS3, PSP, Blackberry, Nokia, Samsung, Android, Zune, Creative Zen, vb. • Yüksek uyumlu HDV, DV video formatları: * .mod, * .tod, * .m2ts, * .evo, * .vro, * .mts, vb.   Giriş video formatları: WMV, MKV, AVI, DivX, XviD, MPEG, MP4, QT, RM, RMVB, M2TS, M2T, MTS, FLV, MPEG, MPEG2 TS, ASF, 3GP, 3G2, GIF, H.264 / MPEG-4 AVC, H.264 / PSP AVC Video vb. - Giriş ses formatları: MOV, FLV, WAV, MP3, MP2, AAC, M4A, WMA, FLAC, AMR, AWB, OGG, MMF, AU ve daha fazlası. - Çıkış video formatları: OGG, WebM, WMV, MKV, AVI, DivX, XviD, MPEG, MP4, MOV, QT, RM, RMVB, FLV, MPEG, MPEG2 TS, ASF, 3GP, 3G2, GIF, SWF, H. 264 / MPEG-4 AVC, H.264 / PSP AVC Videosu, H.264 TS, WMV-HD, MKV-HD, DivX-HD, Divx-HD, MOV-HD, FLV-HD, MP4-HD, vb. - Çıkış ses formatları: WAV, MP3, MP2, AAC, M4A, WMA, FLAC, AMR, AWB, OGG, MMF, AU, vb.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

38 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.