Anasayfa » WALTR 2.6.25 macOS
Dönüştürücü

WALTR 2.6.25 macOS


Hakkında

MKV, AVI, MP4 Video'yu iPhone ve iPad'e Dönüştürmenin En Hızlı Yolu. İTunes olmadan herhangi bir Müzik veya Videoyu iOS'a Aktarmak için Sürükle ve Bırak. Gerçek Deneyimin Tanımlanması. WALTR 2.6.25, Müzik, Film ve TV şovları için oluşturulmuş akıllı Otomatik İçerik Tanıma özelliğini sunar. Bu görünmez gelişme, 'Videolar' uygulamanızda film izleme biçiminizde görünür bir değişiklik yapar. Yapıtların dışında, WALTR 2 başlık, tür, bölüm tanımı, oyuncu bilgilerini ve daha fazlasını tanır ve doldurur. KABLOSUZ. Yüksek Hızlı Wi-Fi bağlantısıyla - WALTR 2 özgürlüğe yeni bir boyut getiriyor. WALTR 2'yi açtıktan hemen sonra, etrafınızdaki Wi-Fi özellikli iOS aygıtlarını anında arar ve bunlara bağlanır. Bu WALTR 2 ve iPhone arasındaki köprüyü keşfetmek için sadece birkaç saniye sürer. Hızlı bağlantı, filmler gibi büyük dosyaları bile düşürmenize olanak tanır. Mirası diriltmek. WALTR 2, iOS aygıtlarının ötesine geçer. Şimdi, 2001'de yerleşik orijinal iPod Classic'ten başlayarak tüm Apple iPod dizilimi için destek içerir. Bilgisayarınıza bir iPod bağladığınızda, WALTR 2 anında algılar ve başlatma ekranınızda görünür. FLAC, APE dahil tüm müzik formatları desteklenir. En sevdiğiniz müzik çalarların tozunu almak için en iyi zaman budur. İyi Bir Okuma Alın . Apple'ın iOS için iBooks uygulaması hem kitap okumak, hem de belgelerinizi yönetmek için idealdir. WALTR 2, EPUB ve PDF formatları için tam destek sağlar. WALTR 2'ye basıldığında - kitaplarınız ve belgeleriniz iBooks uygulamanızda ilgili sekmeden ulaşabileceğiniz şekilde görünür. Her zaman olduğu gibi, bunun için herhangi bir 3. parti iOS uygulaması yüklemeniz gerekmez.
Özellikleri

Yüksek Çözünürlüklü Ses Yüksek Çözünürlüklü sesi iPhone'a 192kHz'e kadar basın ve orijinal kalitesini koruyun. 2160p Video Transferi Tam çözünürlüklü 2160P 4K videolar 60fps'ye kadar. Zorunlu Altyazılar Dünyanın ilk uygun altyazı dönüştürme teknolojisi,% 100 altyazı uyumluluğunu sağlar. Autdiobooks M4B dosyaları, bölümlerle ve bölümlerle desteklediğinden, iBooks deneyiminizi zenginleştirir. Akıllı Kodlama Algılama Bozuk 1 bitlik metin kodlamasını algılayan ve bunun için uygun dili bulan AI algoritması. Video İçeriği Algılama WALTR 2, bıraktığınız ve bunları Filmler, TV Şovları vb. Apple Music% 100 Uyumlu 2 yönlü ortam ekleme teknolojimiz sayesinde WALTR 2'yi Apple Music üyeliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. Güvenli ve el değmemiş.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

39 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.